<<  zpět  >>

27.08.2014 10:48

Tréninková sezóna 2014 - 2015. Informace pro zájemce o trénink v TRI SKI HP.

Pro sportovní sezónu 2014 – 2015 opět připravujeme pro nováčky a nejmenší sportovce plaveckou přípravku ke zdokonalování plaveckých stylů, pro starší výkonnostní tréninky a pro nejstarší možnost kondičního plavání pod vedením zkušených trenérů Jiřího Nagyho a Vladimíra Andrše. Naše tréninky jsou v zimě především plavecké a probíhají třikrát týdně v podvečer v bazénu SPŠ Na Třebešíně a jednou týdně běžecké a všestranné venku nebo v zimě v tělocvičně v Horních Počernicích.

V současné době se v oddílu TRI-SKI HP na trénincích i závodech potkávají již zkušení sportovci kategorie dospělých, kteří začali v oddílu svou sportovní kariéru i děti od 8 let, které přišly sportovat v loňském roce. Vzhledem k tomu, že tréninky jsou společné, není při těchto věkových rozdílech nouze o zábavu a motivaci, ale také to je dobrá kombinace, protože malé děti mají ve svých starších kamarádech sportovní vzory. Současná sestava na trénicích bývá 8 dětí ve věku do 15 let a podobný počet starších závodníků. Zastoupení chlapců a dívek je přibližně stejné. Přijďte a uvidíte. Nezávazná návštěva tréninku je možná až do konce září.

Pravidelné tréninky začínají v pondělí 15.9.2014 od 19:15 hod. v bazénu na Třebešíně.

Týdenní tréninkový cyklus je stejný jako vloni

Po - plavání - v 19:15 ve vodě

Ut - volno

St - plavání v 19:15 ve vodě

Čt - kolo-běh - 18:00 park v Dolních Počernicích

Pá - plavání v 18:30 ve vodě.

Měsíční platba číní 1000,-Kč ve které jsou zahrnuty členské poplatky TJ Sokola a ČTA a tělocvična. Případně lze využít i platbu za jednotlivý plavecký trénk = 100,-Kč.

Každý závodí podle svých možností a schopností - děláme to pro radost. Za účast na závodech a prezentaci oddílu a našich sponzorů (nošení dresů na závodech trénincích v exteriéru), je uplynulá sezona vyhodnocena a rozdělena odměna od sponzora i od České triatlonové asociace - výše se odvíjí od umístění, počtu závodníků v kategorii, typu závodu a počtu absolvovaných závodů. Tím se mohou náklady na tento sport významě snížit.TOPlist