<<  zpět  >>

05.08.2015 21:58

Tréninková sezóna 2015 - 2016. 1. část - roční tréninkový plán.

Ahoj současní i budoucí sportovci našeho oddílu. Prázdniny letí jako blázen a už jen skoro jeden měsíc zbývá do zahájení další sportovní sezóny. Všichni jsou určitě ještě v přípravě a těší se na nadcházející zajímavé závody v Karlových Varech, Praze, Jablonci a další.

Abyste mohli bez obav nastoupit do závodů i v příští sezóně, připravujeme pro vás tréninkové plány a tréninkové jednotky. Tréninky budou probíhat pravidelně a celoročně podle celkového plánu, který si můžete prohlídnout ve složce "KE STAŽENÍ". Postupně zde přibudou tréninkové plány a tréninkové jednotky pro výkonnostní kategorie našich závodníků.

Neodpustím si poznámku - tréninkové plány mají smysl pro sportovce, kteří trénují pravidelně. Také při trenérském vedení jsou pravidelní účastníci tréninků preferováni. Zvažujte tedy v září při plánování aktivit svých i svých dětí, do jaké kategorie sportovců se zařadíte. Zda to bude skupina, kde budete zvyšovat svou dovednost a výkonnost nebo skupina, ve které pro vás bude trenér plnit spíše funkci plavčíka. :-)

Ahoj a těšíme se na vás.

TrenéřiTOPlist