<<  zpět  >>

07.09.2015 22:17

Tréninková sezóna 2015 - 2016. Informace pro zájemce o trénink v TRI SKI HP.

Pro sportovní sezónu 2015 – 2016 opět připravujeme pro nováčky a nejmenší sportovce plaveckou přípravku ke zdokonalování plaveckých stylů, pro starší výkonnostní tréninky a pro nejstarší možnost kondičního plavání pod vedením zkušených trenérů Jiřího Nagyho a Vladimíra Andrše. Naše tréninky začínají na podzim a jsou pravidelné a celoroční.

Na začátku jsou zaměřeny především na plavání a probíhají třikrát týdně v podvečer v bazénu SPŠ Na Třebešíně. Tyto tréninky doplňují jednou týdně běžecké a všestranné venku nebo v zimě v tělocvičně v Horních Počernicích.

V současné době se v oddílu TRI-SKI HP na trénincích i závodech potkávají již zkušení sportovci kategorie dospělých, kteří začali v oddílu svou sportovní kariéru i děti od 8 let, které přišly sportovat v loňském roce. Vzhledem k tomu, že tréninky jsou společné, není při těchto věkových rozdílech nouze o zábavu a motivaci, ale také to je dobrá kombinace, protože malé děti mají ve svých starších kamarádech sportovní vzory. Zastoupení chlapců a dívek je přibližně stejné. Přijďte a uvidíte. Nezávazná návštěva tréninku je možná až do konce září.

Pravidelné tréninky začínají v pondělí 14.9.2015 od 19:15 hod. v bazénu průmyslové školy Na Třebešíně. Týdenní tréninkový cyklus je osvědčený a stejný jako několik posledních let:

Po - plavání od 19:15 do 20:00 hod.

Ut - volno

St - plavání od 19:15 do 20:00 hod.

Čt - kolo-běh - 18:00 park v Dolních Počernicích – v zimě tělocvična.

Pá - plavání od 18:30 do 19:15 hod.

Platby za tréninky budou upřesněny podle počtu aktivních sportovců, takže pokud přivedete kamarády, bude to mít vliv i na vaše náklady.

Každý závodí podle svých možností a schopností - děláme to pro radost. Triatlon je všestranný sport podporující všestranný rozvoj dětí i dospělých. Proto nemějte obavy a přijďte.

TrenéřiTOPlist