<<  zpět  >>

24.08.2016 18:51

Triatlon Lipno.

O víkendu proběhl další závod Českého poháru a MČR v triatlonu. Teplota vody 19,5 °C a slunečné počasí bylo pro tento sport ideální. Na startu se sešlo přes 90 mužů a 30 žen. V tomto startovním poli se na trať vydali 3 naši borci.

V celkovém pořadí skončila Tereza Skuhrová na 11. místě a ve své kategorii na 6 místě. Honza Walter byl celkově na 44. míste a v kategorii na 18 místě. Poslední náš zástupce Martin Andrš obsadil po vynikajícím běhu celkově 15. místo a v kategorii skončil na 9. místě. Díky jejich bodům se náš oddíl v celkovém pořadí poháru oddílů posunul z 15. na 13. místo.

V neděli jsme měli v OPEN závodě také své zástupce, což je potěšitelné. Robert a Dan Pilcovi zdolali trať závodu i přes Danovu dlouhou tréninkovou absenci způsobenou nemocí. Měli to těžší i vzhledem k tomu, že počasí bylo horší. Ale počítá se hlavně zdolání této triatlonové trati a jsme rádi, že už je Dan v pořádku a bude moci trénovat.

V žákovských kategoriích jsme bohužel účast neměli. Poslední pohárový závod pro žactvo se koná v Karlových Varech, kde mají naši nejmladší ještě šanci získat body do poháru jednak pro sebe, tak i pro oddíl a hlavnš si zajistit účast v SpS pro sozónu 2017. Držíme vám palce.