<<  zpět  >>

09.09.2017 18:55

18.9.2017 zahajujeme již 28. ročník tréninkového cyklu.

Září je vždy ve znamení hledání nových aktivit pro děti školního věku. Zkombinovat školní docházku, zájmové kroužky a sport bývá mnohdy pro rodiče obtížně řešitelný úkol. Jednostranné sportovní zatížení nebývá pro děti nejlepším směrem, sportovní odvětví, ve kterých úspěch záleží spíše na aktivitách rodičů může zase být vyčerpávající.

Triatlonový oddíl TRI SKI Horní Počernice, který v pondělí 18.9.2017 zahajuje již 28. ročník triatlonového tréninkového cyklu, může být pro mnohé dobrou volbou.

O triatlonu se určitě nedá říct, že by to byl jednostranně zaměřený sport.

Tréninky probíhají až 4krát v týdnu po celý rok, takže o sportovní vyžití je postaráno vrchovatě.

Úspěch vždy záleží jen na tréninkové píli dětí a už jenom zvládnutí triatlonových závodů je pro mnohé úspěchem a povzbuzením.

A závěrem pokud propadnete triatlonu, je to sportovní náplň na celý život.

Pokud byste měli zájem, přijďte se během září podívat na tréninky. Plavecké tréninky se konají v plaveckém bazénu SPŠ Na Třebešíně, běžecké a cyklistické tréninky pak v okolí Horních a Dolních Počernic.

A ještě termíny:

Pondělní plavecký trénink je od 19,30 do 20,30 hodin.

Středeční plavecký trénink je od 19 do 20,30 hodin.

Čtvrteční běžecký a cyklistický trénink je od 18 do 20 hodin.

Páteční plavecký trénink je od 18.30 do 20,00 hodin.

Základní podmínkou pro přijetí dětí je věk min. 8 let, samostatnost a nebát se vody. Adept musí být schopen uplavat aspoň 25 m, což je délka bazénu. Na plaveckou hodinu jsou potřeba pouze plavky a plavecké brýle, pokud možno kvalitní, protože pokud jsou brýle špatné, je špatné i plavání. Kolo i horské budou mladí adepti potřebovat až na jaře.

Trénink vedou kvalifikovaní trenéři Jiří Nagy, Vladimír Andrš a Ondra Fisenko , jejichž adresy a telefonní čísla najdete v sekci kontakty.

Přijďte se podívat a uvidíte.

Ahoj trenéři TRI SKi HPTOPlist