<<  zpět  >>

22.08.2018 20:56

Sezóna končí, nová začíná - informace o trénincích

tak nám pomalu končí závodní sezóna a budeme hodnotit. Sledujeme úspěchy Julči, Terezy, Erika i rodinných tandemů Kotěšovcových, Plicových i Pilcových, Hethových i Dubových a všech ostatních Triskáčů. Ještě nám však několik závodů zbývá. Zejména pak poslední v Karlových Varech, který bude pro umístění oddílů v Českém poháru hodně důležitý. Je to poslední závod, který se bude do poháru započítávat. Vzhledem k letošním pravidlům pro zisk bodů v poháru oddílů, budeme pro udržení na celkově pátém místě potřebovat, aby se závodu zúčastnili aspoň 3 dorostenci nebo junioři. Žáků je přihlášeno dost, ale to pro zisk bodů nebude stačit. Výhra nebo poslední místo závodníků starší kategorie není důležité, za každé místo se body přidělují. Takže je to na vás Klárko, Johanko, Petře, Pavlo, Dane a Kryštofe. Karlovy Vary jsou hezké.

A nyní co nás čeká v nové sezóně.

Kdo chodil v posledních týdnech na tréninky ví, že plavecké tréninky se přesouvají do bazénu Slávie v Edenu. Od září tam máme pronajaté 3 dráhy ve dnech středa a pátek od 18 do 20 hodin. Začátek tréninků je již od 5.9.2018. Doufáme, že se uvidíme v hojném počtu. Počty závodníků nebudeme snižovat, protože při troše kázně se do třech drah všichni vejdeme. Triatlonové plavání je přece kontaktní sport, takže občasné střety budou i součástí tréninku.

Čtvrteční tréninky zůstávají v platnosti. Dokud bude světlo a teplo, budeme běhat venku a po setmění a v zimě budeme v tělocvičně ZŠ Na Chvalech v Horních Počernicích.

Místo pondělního plavání máme nově možnost trénovat v úterý v Běchovicích jednak běhání a potom v tělocvičně, kde by tréninky vedla Marcela Urbanová. V příští sezóně jsme se rozhodli posílit tréninky běhání a techniky běhu. Potřebujeme od vás zpětnou vazbu, jestli vám změna termínu tréninku na úterý bude vyhovovat.

Na závěr informace pro zájemce. Nechceme přijít o potencionální šampiony, takže vážné zájemce o triatlon rádi uvítáme na tréninku. Pokud vaše děti umí aspoň trochu plavat a jsou samostatné, přiveďte je v průběhu září na trénink do bazénu. Tam se i dovíte všechny podrobnosti, podmínky členství a další informace.

Věříme, že se již všichni těšíte a že se v září setkáme v hojném počtu.

Ahoj trenéři.TOPlist