Triatlon tým TRI-SKI Horní Počernice
   

<<  zpět  >>
 

Pavla

Kotěšovcová

   

Členem oddílu jsem od roku 2009.

kategorie:

dorost

 

Nejoblíbenější disciplína:

nejraději plavu

Čeho bych chtěl/a v následující sezoně dosáhnout:

začínám, tak vlastně čehokoliv, jen aby mne to bavilo



 

 

 

výsledky:


datum

akce

místo

pořadí

konkurence v
kategorii

kategorie


28.09.2017

triatlon

Odolená Voda

2

2

ženy

23.09.2017

duatlon

Žamberk

3

5

dorost

02.09.2017

triatlon

Karlovy Vary

9

15

dorost

20.08.2017

silniční cyklistika

Maršovice

2

7

dorost

12.08.2017

triatlon

Sokolov

8

11

dorost

30.07.2017

triatlon

Tábor

4

10

dorost

16.07.2017

triatlon

Hamr

7

9

junior

11.06.2017

triatlon

Příbram

7

18

dorost

28.05.2017

triatlon

Poděbrady

19

39

ženy

25.05.2017

plavání

Praha Hostivař

2

10

ženy

23.04.2017

duatlon

Praha Újezd

1

5

dorost

22.04.2017

aquatlon

Praha

8

16

dorost

11.03.2017

aquatlon

České Budějovice

7

10

dorost

04.09.2016

triatlon

Triatlon Brno

6

10

dorost

27.08.2016

triatlon

Triatlon Karlovy Vary

10

16

junior

24.07.2016

triatlon

Pražský triatlon

2

34

muži

23.07.2016

triatlon

Triatlon Mělník

6

10

ženy

09.07.2016

triatlon

Triatlon Blatná

2

2

dorost

19.06.2016

triatlon

Triatlon Příbram

8

10

dorost

11.06.2016

triatlon

Triatlon Plzeň

10

14

dorost

28.05.2016

triatlon

Triatlon Linz

1

3

dorost

25.04.2016

duatlon

Duatlon Újezd

2

6

dorost

09.04.2016

aquatlon

Aquatlon Praha

8

12

dorost

05.03.2016

aquatlon

Aquatlon České Budějovice

8

11

dorost

26.02.2016

triatlon

Endurance Praha

2

6

ženy

28.09.2014

triatlon

Aquatlon Praha

5

9

starší žáci

30.08.2014

triatlon

Triatlon Sokolov

9

9

starší žáci

03.08.2014

triatlon

EON Tritlon Tábor

8

10

starší žáci

26.07.2014

triatlon

Triatlon Mělník

5

11

starší žáci

19.07.2014

triatlon

Triatlon Telč

4

12

starší žáci

12.07.2014

triatlon

Model Triatlon Opava

5

10

starší žáci

15.06.2014

triatlon

ČEZ Triatlon Račice

10

10

starší žáci

08.06.2014

triatlon

Triatlon Interval

3

4

starší žáci

01.06.2014

triatlon

Triatlon Senohraby

3

6

starší žáci

25.05.2014

triatlon

Poděbradský triatlon

1

1

starší žáci

19.04.2014

triatlon

Jablonec AQ

9

12

starší žáci

06.04.2014

triatlon

Podolí AQ

12

18

starší žáci

31.08.2013

Dálkové plavání

Pastviny

6

7

starší žáci

25.08.2013

Dálkové plavání

Lipno

13

14

starší žáci

18.08.2013

triatlon

Lipno

8

14

mladší žáci

27.07.2013

Dálkové plavání

Jablonec nad Nisou

8

8

starší žáci

13.07.2013

triatlon

Mělník

3

6

mladší žáci

06.07.2013

Dálkové plavání

Bolevice

10

11

starší žáci

22.06.2013

Dálkové plavání

Brno

4

6

starší žáci

16.06.2013

triatlon

Račice

6

9

mladší žáci

09.06.2013

triatlon

Ostrá u Nymburka

1

1

mladší žáci

19.05.2013

běh

Ujezd

20

24

mladší žáci

05.05.2013

Aquatlon

Rychnov nad Kněžnou

9

13

mladší žáci

20.04.2013

Aquatlon

Jablonec nad Nisou

9

10

mladší žáci

11.04.2013

běh

Praha Vítkov

33

80

mladší žáci

18.08.2012

triatlon

Lipno

4

5

mladší žáci

11.08.2012

triatlon

Doksy

13

21

ženy

24.06.2012

triatlon

Nymburk

6

9

mladší žáci

17.06.2012

triatlon

Předboj

1

6

mladší žáci

10.06.2012

triatlon

Račice

2

3

mladší žáci

28.04.2012

duatlon

Břehy

1

2

mladší žáci

10.09.2011

triatlon

Mácháčský pohodář

4

7

benjamínci

17.07.2011

triatlon

Nymburk - Ostrá

6

7

benjamínci

02.07.2011

triatlon

Předboj

2

4

benjamínci

05.06.2011

duatlon

Beckov

3

10

benjamínci



TOPlist