Triatlon tým TRI-SKI Horní Počernice
   

<<  zpět  >>
 

Anna

Kotěšovcová

   

Členem oddílu jsem od roku 2009.

kategorie:

K-23

 

Nejoblíbenější disciplína:

kolo

Čeho bych chtěl/a v následující sezoně dosáhnout:



 

 

 

výsledky:


datum

akce

místo

pořadí

konkurence v
kategorii

kategorie


14.10.2017

běh

Praha

1

2

ženy

30.07.2017

triatlon

Tábor

10

10

ženy

28.05.2017

triatlon

Poděbrady

14

40

ženy

28.04.2017

běh

Praha Újezd

2

8

ženy

23.04.2017

duatlon

Praha Újezd

4

10

ženy

08.04.2017

běh

Praha

1

2

ženy

11.03.2017

aquatlon

České Budějovice

5

6

ženy

04.03.2017

běh

Praha Kbely

21

94

ženy

04.09.2016

OH triatlon

Triatlon Brno

DNF

999

ženy

19.06.2016

OH triatlon

Triatlon Příbram

8

14

ženy

28.05.2016

OH triatlon

Triatlon Linz

1

3

K-23

22.05.2016

triatlon

Triatlo Poděbrady

14

32

ženy

25.04.2016

duatlon

Duatlon Újezd

7

27

ženy

09.04.2016

aquatlon

Aquatlon České Budějovice

8

10

ženy

05.03.2016

aquatlon

Aquatlon České Budějovice

5

8

ženy

26.02.2016

triatlon

Endurance Praha

3

6

ženy

30.08.2014

triatlon

Sokolov

3

4

junior

30.08.2014

triatlon

Sokolov

3

4

junior

09.08.2014

triatlon

Loučovice

2

2

ženy

03.08.2014

triatlon

Tábor

3

4

junior

26.07.2014

triatlon

Mělník

3

4

junior

20.07.2014

triatlon

Praha

1

18

ženy

19.07.2014

triatlon

Telč

2

3

junior

25.05.2014

triatlon

Poděbrady

8

26

ženy

24.05.2014

terénní triatlon

Žluté lázně

1

1

junior

31.08.2013

triatlon

Sokolov

2

4

dorost

24.08.2013

Dálkové plavání

Lipno

1

1

dorost

18.08.2013

triatlon

Lipno

6

7

dorost

10.08.2013

triatlon

Železňák 75 Loučovice

4

6

ženy

20.07.2013

triatlon

Telč

6

9

dorost

13.07.2013

triatlon

Mělník

5

7

dorost

06.07.2013

Dálkové plavání

Ejpovice

2

3

ženy

16.06.2013

triatlon

Račice

4

10

dorost

09.06.2013

triatlon

Ostrá u Nymburka

1

1

dorost

26.05.2013

triatlon

Poděbrady

2

2

dorost

25.05.2013

triatlon

Brno

2

7

dorost

19.05.2013

MTB

Author 50 Bezděz

4

10

junior

05.05.2013

Aquatlon

Rychnov nad Kněžnou

5

7

dorost

06.04.2013

Aquatlon

Praha

6

10

dorost

04.08.2012

triatlon

Žďár nad Sázavou

2

6

ženy

08.07.2012

terénní triatlon

Děčín

1

1

dorost

24.06.2012

triatlon

Nymburk

7

20

ženy

10.06.2012

triatlon

Račice

4

8

dorost

26.05.2012

duatlon

Žluté lazně

4

8

ženy

10.09.2011

terénní triatlon

Mácháčský pohodář

1

1

starší žáci

30.07.2011

triatlon

Žďár

1

2

dorost

23.07.2011

triatlon

Blatná

1

2

dorost

17.07.2011

triatlon

Nymburk

3

5

dorost

10.07.2011

triatlon

1

2

dorost

11.06.2011

triatlon

Doksy

1

1

dorost

29.05.2011

triatlon

Poděbrady

2

5

ženy

21.05.2011

duatlon

Praha, Žluté lázně

4

8

ženy

17.04.2011

duatlon

Újezd

1

9

junior

18.07.2010

triatlon

Předbojský triatlon

2

3

starší žáci

02.05.2010

MTB

Pernštejnské giro 14 km

1

10

ženy

05.09.2009

MTB

Cross country Řež

1

3

starší žáci



TOPlist