2019-08-25

Sezona 2018-2019 končí, nová začíná.

Sezóna končí, pohárové závody až na seriál Czechman Tour, jsou za námi a můžeme tak hodnotit. Tak jenom v krátkosti.

V Českých pohárech bodovalo 24 našich závodníků. Do desátého místa ve svých kategoriích se umístilo 11 závodníků. V hodnocení družstev jsme obsadili 7. místo.

Tak, aby to bylo příští rok ještě lepší, zahajujeme již 29. tréninkovou sezónu. Opět se vracíme do bazénu ve SPŠ Na Třebešíně, který byl kompletně rekonstruován. Tréninkový plán se příliš nemění. Začínáme v pondělí 9. 9. 2019 plaveckým tréninkem.

Náš týdenní tréninkový plán je:

Pondělí 19,00 – 20,30 hodin plavecký trénink.

Úterý od 17,30 do 19,00 hodin běhání a později tělocvična v Běchovicích. Přes zimní měsíce zde bude pod vedením Marcely Urbanové vedeno posilování, strečink a koordinační cvičení.

Středa 19,00 – 20,30 hod plavecký trénink.

Čtvrtek 18,00 - 20,00 přes zimu tělocvična v ZŠ Stoliňská v Horních Počernicích Na Chvalech, na podzim a na jaře a podle počasí, běh a cyklistika v okolí Horních Počernic.

Pátek 18,30 – 20,00 plavecký trénink.

Těšíme se na všechny naše závodníky a rádi přivítáme i nové zájemce. Ti se mohou v průběhu září přijít podívat na plavecké tréninky a zvážit členství v oddílu.