Pozvánka na tréninky - nábor

V září zahajujeme další tréninkovou a závodní sezónu. Rádi v našem kolektivu přivítáme nové sportovce. Nemáme náborové akce, ale očekáváme, že triatlon je natolik specifický sport, že kdo o něj projeví zájem, najde si sám klub, kde by mohl trénovat. Náš oddíl má ještě několik volných míst pro děti a mládež. Podmínky pro členství a zahájení tréninku jsou jednoduché: Věk od 9 let - u již dříve trénovaných šikovných dětí může být věk i od 8 let. Uplavat jakkoliv aspoň 15 m, dobrý zdravotní stav umožňující pravidelné sportování a plavání v bazénové vodě. Pravidelná účast pokud možno na všech trénincích. Podpora rodičů při dopravě dětí na tréninky. Nově – poskytovat informace v případě nakažení či karantény v souvislosti s Covidem.

Týdenní tréninkový cyklus na 2020/2021:

  • Po - plavání - v 19:00 do 20:30 - SPŠ Třebešín.

  • St - plavání - v 19:00 do 20:30 - SPŠ Třebešín.

  • Čt - kolo-běh,tělocvična v 18:00 do 20:00 v zimním období tělocvična ZŠ Na Chvalech Praha 9; venkovní tréninky park v Dolních Počernicích a cyklostezka Zeleneč-Mstětice je upřesněno předem na oddílových stránkách.

  • Pá - plavání v 18:30 do 20:00 - SPŠ Třebešín.

Na trénincích spolu trénují svěřenci podle své výkonnosti v jednotlivých částech triatlonu.Měsíční platba 1600,-Kč, ve které jsou zahrnuty všechny tréninky v bazénu a tělocvičně, členské poplatky Sokola a ČTA.

Tréninkové období začíná 14.9.2019 (začínáme technikou plavání a běhu). Společné tréninky končí 30.6.2021.O prázdninách jsou individuální tréninky. Vaše další dotazy rádi zodpovíme telefonicky, emailem nebo i na prvních trénincích kam Vás zveme