Testy pro přijetí do sportovního střediska ČTA - SpS

Ahoj sportovci,

vzhledem k problematické situaci se závody pro děti, je i v letošním roce metodika zařazování do sportovního střediska založena na testech výkonnosti. Metodika testů je uložena jako příloha a je rovněž ke stažení na webových stránkách ČTA. Testy se týkají všech dětí v žákovských kategoriích ve věku od 9 do 15 let.

V příštím týdnu budeme tedy měřit v bazénu plaveckou část testu a na venkovních trénincích pak běžeckou část, takže je nutné se zúčastnit tréninků. Žáci, kteří mají individuální tréninky žádáme o změření předepsaných disciplín a zaslání dosažených časů trenérům.

Samozřejmě základním požadavkem pro zařazení do střediska SpS je platná licence ČTA. V současné době vlastní licenci ČTA v žákovských kategoriích tito sportovci našeho oddílu:

Böse Adam (2007); Böse Patricie (2012); Heth Šimon (2009); Holá Aneta (2010); Chmelik Tomáš (2010); Chmelíková Adéla (2007); Kobr Tobiáš (2012); Procházka Matěj (2007);

Žádám ostatní mladé sportovce, účastnících se pravidelných tréninků, o provedení registrace v ČTA. Testováni budou všichni naši žáci i bez licence, ale o zařazení do SpS rozhodne pak jejich členství k danému termínu.

S pozdravem

Trenéři